w

Czasówka w Nowicach – foto, 17.08.2014 r.

Wyścig szosowy w jeździe indywidualnej na czas “Szukamy Następców  Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”.

Nowice, Gmina Jaworzyna Śląska, 17.08.2014 r.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

5 komentarzy

  1. Powyższa impreza to totalna porażka organizacyjna !!!!! Pomiar czasu woła o pomstę od nieba!!! Jak można tak traktować zawodników !!??

    Ludzie nie zajmujcie się czymś czego nie ogarniacie!!! Smutne…..

    Żadnej dyscypliny, wszystko rozlazłe i na siłę… Sędziowie z kosmosu !!!!

  2. Widocznie byliśmy na różnych zawodach, ale rozumiem, że jeśli nie ma wyniku albo ktoś się zagapi to potem pozostaje tylko frustracja. Życzę dobrych wyników w przyszłości na szosie.

  3. Dlaczego ty masz pretensje do organizatorów? Miałeś co zjeść? Sędziowie mierzą czasy a nie kilkudziesięciu ludzi, którzy pracowali kilka dni za “dziekuje”

  4. wyliczanie wody butelka za 50 gr zawodnikowi który ma rower numer startowy ale nie ma kwitka przy sobie to temat do przemyślenia na przyszły rok oza tym zawody takie jak zawsze w Pzkol czyli średniowieczny pomiar czasu , dobrze zabezpieczona trasa fajnie miejscowi kibice i mega kłótnie o wyniki miedzy sedziami a starszymi mastersami

  5. zawody super rywalizacja, tylko czemu z tymi czasami taka pomyłka była przecież wszyscy byli i widzieli ale poza tym spoko – pewnie organizatorzy za rok wezmą to w swoje ręce i będzie ok

MKS Karolina – Iskra Jaszkowa Dolna, 15.08.2014 r.

Wyścig w Nowicach – dekoracja, 17.08.2014 r.