w

Zimowe ferie z SOKiBP

p1020496_crSamorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych – potrwają od 17 lutego do 2 marca 2014 r.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami. Dzieci obejrzą spektakl teatralny, odbędzie się wyjazd do kina i na salę zabaw.

Niektóre z zajęć popołudniowych, które odbywają się w SOKiBP zostaną w okresie ferii zimowych przesunięte na godziny poranne. Szczegółowych informacji udzielają instruktorzy.

Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, za wyjątkiem wyjazdów do kina i na salę zabaw (SOKiBP zabezpiecza transport i opiekunów, rodzice pokrywają koszty wstępu). Ilość wolnych miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zapisów. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Drużyna ZPS “Karolina” sp. z o. o. najlepsza w KRAUSE CUP

Nowe wozy dla Policji i strażaków