Zagłosuj na Bibliotekę w Jaworzynie

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej po raz kolejny uczestniczy w plebiscycie zorganizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Każdy oddany głos na naszą bibliotekę zwiększa jej szansę na zwycięstwo. A jest o co walczyć, ponieważ spośród 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów: 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł.

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019 r. Wystarczy wejść na stronę https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie i wyszukać Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną z Jaworzyny Śląskiej. Po dokonaniu rejestracji można oddać głos na Biblioteką w Jaworzynie. Z jednego konta można głosować codziennie.

Zachęcamy do głosowania i rozpowszechniania informacji o konkursie. Jak zwykle, liczymy na Państwa niezawodność.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.