Zabawa dla małych strachów

IGP6084Bal z okazji Halloween staje się powoli tradycją jaworzyńskich dzieciaków. To właśnie dla nich Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna wraz z Klubem  Młodzieżowym po raz czwarty zorganizował pełną wrażeń zabawę. W czasie trwającej dwie godziny imprezy jej uczestnicy mogli bawić się w zgadywanki, rzucanie do celu lub zagrać w nietypowe zrzutki, zrobione z papieru toaletowego. Gorąca atmosfera udzieliła się wolontariuszom, którzy w liczbie blisko 30 osób bawili się razem z dziećmi. Zdecydowana większość dzieci była odpowiednio przebrana i robiło to ogromne wrażenie. Dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach młodzież przygotowała nagrody niespodzianki, a dla wszystkich całą masę słodyczy. Specjalnie udekorowana sala spodobała się wszystkim, łącznie z rodzicami.

Widać, że dawno w Jaworzynie nie było okazji do balu przebierańców dla dzieci i w związku z  tym nie dziwi spora liczba uczestników. Kolejna okazja do zabawy już na początku grudnia na zabawie mikołajkowej.

Zobacz galerię zdjęć z zabawy

źródło: SOKiBP, mrm.jaworzyna.net

Podobne artykuły

One Thought to “Zabawa dla małych strachów”

 1. Halloween to pełna grzechu zabawa w wywoływanie złych duchów
  po której w Ameryce jest najwięcej wypadków z udziałem dzieci.
  Kościół i religia zabrania i ma racje!. Ale rozwodów ,aborcji
  czyli zabijania ,oraz kradziezy i innych też BÓg zabrania w 10-przykazaniach Bożych ,ale ludzie odrzucają i za złem idą.
  PÓzniej się dziwią skąd są kataklizmy i inne wypadki, lub dlaczego
  chorują lub im sie nie wiedzie w życiu. Rząd w Polsce coraz większe
  herezje z Uni wprowadza między innymi Ideologie Gender i Halloeen
  która robi wode z muzgu dzieci ,oraz sieje zgorszenie.Na dodatek
  okrada podatkami i likwidacją zakładów ludzi i dla siebie nagrodami i łapownictwem ,to się nie ma co dziwić że już tyle długów w kasie mają.

Comments are closed.