XXI Konkurs Wielkanocny w formie cyfrowej

Pisanka Jaworzyna Śląska

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w kraju, Ośrodek Kultury w Jaworzynie Śląskiej odwołał plastyczny Konkurs Wielkanocny w tradycyjnej formie. Zrezygnowano także z corocznego Jarmarku Wielkanocnego.

Aby podtrzymać jednak wieloletnią tradycję organizacji Konkursów Wielkanocnych, zaproponowano jednak mieszkańcom Gminy Jaworzyna Śląska udział w nieco odmiennej formie konkursu. XXI Edycja Konkursu Wielkanocnego odbędzie się w formie cyfrowej. SOKiBP zapraszają do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną i pisankę tradycyjną. W obliczu niemożności fizycznego przekazania prac do oceny, zdecydowano się na zmianę polegającą na tym, że wykonane prace konkursowe mogą Państwo przekazać w formie cyfrowej. Kartkę wielkanocną lub pisankę należy sfotografować, a zdjęcia przesłać na adres e-mail – imprezy@sokibp.pl.

Na Wasze prace SOKiBP czeka do 5 kwietnia 2020 r., a do 8 kwietnia 2020 r. opublikowane zostaną wyniki konkursu. Informacja o terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zostanie natomiast opublikowana po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Regulamin i karty zgłoszenia do konkursu dostępne są pod następującymi adresami:

Regulamin XXI Edycji Konkursu Wielkanocnego

Karty zgłoszenia (pdf)

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.