XX Edycja Konkursu Wielkanocnego SOKiBP

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej już po raz dwudziesty zaprasza do udziału w wielkanocnych konkursach plastycznych. Podążając tropem tradycyjności w tegorocznej edycji organizatorzy zaproponowali nową kategorię konkursową – tradycyjną pisankę wielkanocną. Tym sposobem pragną zachęcić dzieci i młodzież do sięgnięcia po bardziej konwencjonalne sposoby wykonywania pisanek, a w dorosłych obudzić wspomnienia związane ze zdobieniem jajek na Wielkanoc. Tych, którzy preferują prace plastyczne z papieru czy styropianu, jaworzyński ośrodek zachęca do wykonania ozdoby wielkanocnej lub palmy.

Konkurs Wielkanocny Jaworzyna Śląska

Wręczenie nagród przyznanych w konkursach odbędzie się w trakcie Jarmarku Wielkanocnego, zaplanowanego na 14 kwietnia 2019 r. w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej. Podczas imprezy będzie można również podziwiać wystawę nagrodzonych prac.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Sekretariatu SOKiBP (ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej) lub do Biblioteki Publicznej (Wolności 2a/01) w godzinach jej otwarcia. Do pracy konieczne jest załączenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (do pobrania ze stron SOKiBP).

Podobne artykuły