Wyróżnienie w powiatowym konkursie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Owoce dojrzewają dzięki słońcu, ludzie – dzięki miłości …”. Oto motto powiatowego konkursu plastycznego pod hasłem „Szczęśliwe chwile z moją rodziną” zorganizowanego przez Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Świdnicy. Celem konkursu było promowanie rodziny, pogłębienie świadomości młodych ludzi na temat wartości i roli rodziny w życiu każdego człowieka.

Dnia 6 listopada 2013 r. w Świdnicy odbyła się Powiatowa Konferencja „Wyjść z cienia”. Podczas konferencji odbyło się wręczenie przez Starostę  Świdnickiego nagród uczestnikom Konkursu. Wśród nagrodzonych 15 uczniów ze szkół podstawowych, którzy wykonali prace na temat swojego czasu spędzanego z rodziną, znalazła się uczennica z klasy IV Szkoły Podstawowej w Pastuchowie – Roksana Talkiewicz.

źródło: D. Czyczerska, sppastuchow.jaworzyna.net

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.