w

Walentynkowy show

Tak w skrócie można opisać imprezę, zorganizowaną przez uczniów jaworzyńskiego Gimnazjum oraz Młodzieżową Radę Miejską, która odbyła się 15 lutego 2011 roku w SOKiBP. Z okazji Walentynek młodzież przygotowała program dla wszystkich zakochanych.

Na scenie w “miłosnym” repertuarze zaprezentował się zespół “Word Pick” pod kierownictwem Pana Sebastiana Grajaszka. Nie była to jednak jedyna atrakcja: walentynkowy układ taneczny pokazała grupa gimnazjalistów (opiekun Pani Kamila Cebulak). Całość programu imprezy uzupełniły występy recytatorskie i kabaretowe. Niespodzianką dla przybyłych widzów okazał się walentynkowy konkurs, w którym zawodnicy mogli wykazać się swoją wiedzą z zakresu ogólnie pojętej miłości. Każdy z nich otrzymał słodki, walentynkowy upominek.

Na zakończenie imprezy wśród gromkich braw dla występujących oraz walentynkowych życzeń dla widzów prowadzący przekazali także podziękowania dla Pani Wandy Biedroń i Pani Anny Ryś, które czuwały nad organizacją imprezy.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Pastuchów najlepszy w piłce halowej

GLKS II Jaworzyna Śl. – STS Chrobry Głogów 5:10