Wakacje z ośrodkiem kultury

Wakacje Jaworzyna Śląska

W ramach cyklu „Lato z SOKiBP”, jaworzyński ośrodek kultury organizuje wycieczki dla dzieci. Niestety, nie odbędą się w tym roku tradycyjne, wakacyjne zajęcia stacjonarne. SOKiBP podczas wakacji przeprowadza się do Centrum Aktywności Kulturalnej i Społecznej w Jaworzynie Śląskiej. Dodatkowo, w dotychczasowym miejscu prowadzenia zajęć nie ma możliwości spełnienia wymagań sanitarnych, związanych z epidemią koronawirusa SARS-CoV2. Poniżej informacja SOKiBP o organizowanych wycieczkach.

1 lipca 2020 r. zapraszamy dzieci w wieku powyżej 6 roku życia do udziału w wycieczce do Parku Nauki i Rozrywki Explora Park w Wałbrzychu czyli do miejsca, gdzie każdy może badać, dociekać, poszukiwać i odkrywać, a wszystko to za sprawą 150 interaktywnych zabawek, gier logicznych, modeli i programów multimedialnych przygotowanych przez Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu. Dzieci podczas pobytu w parku będą także uczestniczyć w lekcji tematycznej, która pozwoli na zgłębienie tajników przyrody, skrywających w sobie elementy matematyki. Koszt – 30 zł/dziecko.

8 lipca zaprosimy zaś dzieci (wiek od 6 do 11 lat) do dobrze znanego i lubianego miejsca jakim jest sala zabaw Cinema Fun w Świdnicy, gdzie na dzieci oprócz zabawy na konstrukcjach, będą czekały warsztaty kulinarne oraz warsztaty naukowe z klockami Lego. Koszt- 40 zł/dziecko.

W przypadku obu wycieczek SOKiBP zapewnia opiekunów, transport oraz ubezpieczenie.

Na wycieczki obowiązują zapisy, a ilość miejsc, ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną jest ograniczona. Zapisać dziecko może wyłącznie rodzic lub opiekun prawny poprzez wypełnienie i dostarczenie deklaracji uczestnictwa, będącej załącznikiem nr 1 do Regulaminu Wycieczek. Deklaracje należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 2a/01(w godzinach otwarcia biblioteki dla czytelników) – o kolejności zapisów decyduje kolejność składania prawidłowo wypełnionych i podpisanych deklaracji.

Deklaracja uczestnictwa w wycieczkach wraz z regulaminem dostępne są na stronie SOKiBP oraz w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, w godzinach jej otwarcia.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.