VIII Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków

przedszkolakiSamorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej po raz ósmy zaprasza najmłodszych artystów z terenu Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie wokalnym: „Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków”. Impreza odbędzie się 15 i 16 kwietnia 2015 r. na sali konferencyjnej obiektu wielofunkcyjnego na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem imprezy:

REGULAMIN  

1.  Organizator:
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna
ul. Powstańców 3, 58-140 Jaworzyna Śląska
tel./fax: (74) 8584136
e-mail: kontakt@sokibp.pl
2.  Do udziału w Konkursie organizatorzy zapraszają dziecięce zespoły i solistów w wieku przedszkolnym z terenu Gminy Jaworzyna Śląska.
3.  Konkurs odbędzie się w dniach 15.04. i 16.04.2015 r., w kategoriach:
a)      występy zespołów:
·         pięciolatki i sześciolatki
·         dzieci do 4 lat
b)      występy solistów
W zależności od ilości zgłoszeń w danych kategoriach, Organizator opublikuje harmonogram występów.
4. Zespoły wykonują dwie piosenki zgłoszone do konkursu, natomiast soliści wykonują jedną piosenkę.  Osobno będą oceniane i nagradzane występy solistów oraz zespołów w dwóch kategoriach.
5.  Organizatorzy zapewniają mikrofony, aparaturę nagłaśniającą. Dopuszcza się możliwość korzystania z akompaniamentu zarejestrowanego na płycie CD (format audio). Podkłady do wykonywanych utworów muszą być nagrane zgodnie z kolejnością ich prezentacji. Na płycie, poza podkładem wykorzystywanym podczas konkursu, nie mogą znajdować się inne nagrania. Akompaniament nie powinien zawierać podkładu wokalnego, który jest głośniejszy od śpiewu dzieci.
6. Jury Konkursu będzie oceniać dobór repertuaru, muzykalność, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.
7.  Zgłoszenia do udziału z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz podkładem muzycznym (w przypadku akompaniamentu z płyty CD) prosimy dostarczyć do 10.04.2015 r.
Lista występujących oraz harmonogram występów będą dostępne 13.04.2015 r. (poniedziałek) na stronie internetowej SOKiBP.
8.  Organizator zapewnia rzeczowe nagrody indywidualne i zbiorowe oraz dyplomy.
9. Kwestie sporne rozstrzyga Organizator.

źródło: www.sokibp.pl

Podobne artykuły