w

Trochę ruchu dla młodszych i starszych

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej w październiku rozpoczyna kolejne zajęcia. 4 października o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców, którzy są zainteresowani uczęszczaniem swoich pociech na zajęcia z rytmiki. Zajęcia te są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat i są bezpłatne.

Do końca października prowadzony też będzie nabór do formacji tańca towarzyskiego i latynoamerykańskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. W ramach zajęć prowadzonych w SOKiBP najmłodsi będa  mogli nauczyć się między innymi takich tańców jak walc angielski, walc wiedeński, salsa, samba, rumba oraz cha-cha. Rodzice zainteresowani udziałem swoich dzieci w formacji tanecznej mogą uzyskać więcej informacji w każdy czwartek o godzinie 16:00 podczas zajęć z nauki tańca.

W środę, 5 października rozpoczną się także zajęcia z Aerobicu. Pierwsze ćwiczenia dla aktywnych Pań rozpoczną się o godzinie 19:00 na sali widowiskowej Ośrodka.

Więcej informacji na stronie SOKiBP: https://www.sokibp.jaworzyna.net

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Napisz list do chorego dziecka

Rozwój Jaworzyny a gospodarka