Sztuka układania kwiatów w SOKiBP

florystykaAktualizacja ze strony SOKiBP:

Dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi warsztatami. Informujemy, że zamknęliśmy zapisy na zajęcia ze względu na brak wolnych miejsc. Jednocześnie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej (www.sokibp.pl, gdyż planujemy w tym roku powtórzyć warsztaty, o czym będziemy Państwa informować.

W lutym 2014 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej rozpoczynają się warsztaty florystyczne. Zajęcia te dedykowane są głównie Paniom, które chciałyby w miłej atmosferze poznać tajniki sztuki układania kwiatów i tworzenia z nich najrozmaitszych ozdób i dekoracji. Podczas zajęć uczestnicy poznają sztukę tworzenia florystyki okolicznościowej (bukiety, kompozycje, stroiki), dekoracji okolicznościowej, kompozycji w naczyniach, koszach itp. oraz biżuterii z kwiatów.

Zajęcia potrwają od 17 lutego (termin zapisów) do 11 kwietnia 2014 r. (dwa miesiące) i odbywać się będą w każdy piątek w godzinach od 16:00 do 18:00. Łącznie odbędzie się 16 godzin zajęć. Uczestnicy porywają koszty zakupu materiałów na warsztaty (kwiaty, narzędzia, itp.), wnosząc opłaty za karnet miesięczny w kwocie 50 zł. Całkowity koszt udziału w warsztatach, to jedyne 100 zł.

Chętnych do uczestnictwa w warsztatach Ośrodek zaprasza do Sekretariatu SOKiBP, ul. Powstańców 3, 58-140 Jaworzyna Śląska oraz pod numerem telefonu 74 8584 136, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Ilość wolnych miejsc ograniczona! W przypadku dużej ilości chętnych, warsztaty zostaną powtórzone w ciągu bieżącego roku.

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły