w

„Śniadanie na trawie” w Bagieńcu

Śniadanie na trawie festiwal bachowski Bagieniec
Śniadanie na trawie festiwal bachowski Bagieniec

W programie tegorocznego, świdnickiego XXI Festiwalu Bachowskiego, wśród wydarzeń regionalnych znalazł się koncert w Bagieńcu. 1 sierpnia 2020 r. organizatorzy Festiwalu zapraszają na „Śniadanie na Trawie”, koncert w siedzibie „Winnicy Silesia”, podczas którego wystąpią Anna Zawisza (sopran) oraz Ensemble Overtone w składzie: Klaudia Matlak (skrzypce), Julia Karpeta (viola da gamba) i Maurycy Raczyński (klawesyn).

Koncert rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 12:30, z półgodzinną przerwą piknikową. Organizatorzy uprzejmie sugerują zaopatrzenie się w wodę, kawę, herbatę, szklane kieliszki, porcelanowe naczynia, metalowe sztućce, płócienne serwetki, natomiast stanowczo odradzają piwo, wódkę, kolorowe napoje gazowane, plastikowe i papierowe naczynia, spodnie do kolan oraz klapki.

XXI Festiwal Bachowski rozpoczyna się jutro, 24 lipca i potrwa do końca sierpnia 2020 r. Szczegółowy program wydarzeń, które odbędą się w ramach Festiwalu, dostępny jest na stronie www.bach.pl.

Podczas pikniku na otwartym powietrzu muszą być zachowane odległości co najmniej 2 m od grup obcych sobie osób. Uczestnicy publiczności proszeni są wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które wkrótce będzie dostępne na stronie organizatora oraz na stronie wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook.

źródło: Festiwal Bachowski Świdnica, www.bach.pl

Avatar

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Muzeum Kolejnictwa Jaworzyna Śląska

Kuratorskie zakamarki w Muzeum Kolejnictwa

Paulina Pastuszek MMP Pruszków

Paulina Pastuszek z medalami MMP w kolarstwie torowym