w

Sekretariat SOKiBP do 25.10.2020 r. w trybie zdalnym

SOKiBP Jaworzyna Śląska logo
SOKiBP Jaworzyna Śląska logo

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej informuje, że w związku z wczorajszym pozytywnym wynikiem testu na COViD-19 u jednego z pracowników biurowych SOKiBP i po konsultacji ze służbami sanitarnymi, Sekretariat Ośrodka do dnia 25 października 2020 r. będzie pracował w trybie zdalnym. Osoba, u której wykryto zachorowanie nie miała kontaktu z uczestnikami zajęć i pracownikami biblioteki. Interesantów prosimy o kontakt drogą elektroniczną poprzez numer telefonu 504 088 676 lub adres poczty elektronicznej kontakt@sokibp.pl.

Ze względów organizacyjnych SOKiBP odwołuje najbliższe zajęcia zespołu tanecznego „Fart”, które miały odbyć się w czwartek 22 października 2020 r. Zostaną one odrobione po uzgodnieniu terminu z instruktorami. W następnym tygodniu będą odbywać się one według harmonogramu. Zajęcia z nauki śpiewu, gry na instrumentach odbywają się według harmonogramu. Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej pracuje bez zmian.

Ponadto SOKiBP informuje także, że w związku z aktualizacją zasad bezpieczeństwa dotyczących zapobiegania pandemii koronawirusa SARS-CoV2, zajęcia aerobicu zostają zawieszone do momentu złagodzenia obostrzeń obowiązujących w całym kraju. Opłaty za zajęcia wniesione przez uczestników zajęć zostaną rozliczone po wznowieniu zajęć.

źródło: SOKiBP

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Darbor Bolesławice mecz

Darbor Bolesławice umacnia się na pozycji lidera

Piłka nożna

Porażki Karoliny i Venus, Grom nie zagrał