w

Przygotowania ruszyły – 28 Finał WOŚP w Jaworzynie Śląskiej

28 Finał WOŚP w Jaworzynie Śląskiej! Już teraz zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworzynie Śląskiej! Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej organizują, ponownie jak podczas 27 Finału: Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej oraz Klub Młodzieżowy w Jaworzynie Śląskiej.

Zapraszamy chętnych do organizacji 28 Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej na spotkanie Sztabu, które odbędzie się 15 listopada 2019 r. na hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 16 w Jaworzynie Śląskiej. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16:00. Poszukujemy osób chętnych do pomocy podczas kwesty, a także wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji imprezy finałowej w dniu 12 stycznia 2020 r.

Podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 12 stycznia 2020 r. będziemy zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zainteresowanych wsparciem zbiórki zapraszamy też na stronę główną 28 Finału WOŚP.

Sztab w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do serwisu społecznościowego Facebook, gdzie będą ukazywać się informacje na temat organizacji 28 Finału WOŚP w naszej gminie na stronie internetowej SOKiBP oraz w serwisie społecznościowym Facebook.

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Mażoretki z Jaworzyny na paradzie we Wrocławiu, 11.11.2019 r.

Apel Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

Apel z okazji Święta Niepodległości