w

Piknik rodzinny 10 sierpnia

piknik_solidarnosci_201310 sierpnia 2013 roku na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się Piknik Rodzinny, organizowany przez Komisję Zakładową NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” sp. z o. o. , SOKiBP oraz Młodzieżową Radę Miejską z okazji XXXIII rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 Turniejem Piłki Nożnej, w którym wezmą udział reprezentacje Solidarności z „Karoliny”, Krause sp. z o. o. ze Świdnicy, KZ NSZZ “S” w Herbapol S.A. ze Stanowic oraz świdnickiego Aresztu Śledczego. Oprócz emocji sportowych organizatorzy zapowiadają loterię fantową, konkurs strzelania z broni pneumatycznej, wyścigi rowerowe dla najmłodszych i różnego rodzaju konkursy i zabawy dla uczestników imprezy. Na koniec odbędzie się zabawa taneczna. Wstęp na imprezę wolny. Więcej szczegółów na plakacie.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Krwiodawstwo Jaworzyna Śląska

Zbiórka krwi 7 sierpnia

Lato na korcie’2013