Piękne torty na 75 urodziny Pippi Langstrumpf

W Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej rozstrzygnięto kolejny konkurs dla dzieci, promujący czytelnictwo. Z okazji 75 urodzin Pippi Langstrumpf, bohaterki książek autorstwa Astrid Lindgren, zorganizowano konkurs na najciekawszy i najładniejszy urodzinowy tort dla solenizantki. Uczestnicy konkursu zaskoczyli organizatorów swoją pomysłowością i pokazali swoją niesamowitą kreatywność. Jury konkursu postanowiło nagrodzić wyróżnieniami następujące prace:

  • Szymon Madetko, Opiekun: Elżbieta Madetko
  • Lena i Maksymilian Graca oraz Hania i Nikodem Smaruj, Opiekunowie: Kamila Graca, Zuzanna Graca
  • Krzysztof Rainsz, Opiekun: Sabina Rainsz
  • Antoni Morze, Opiekun: Marta Morze.

SOKiBP dziękuje wszystkim za zaangażowanie w konkurs, a w imieniu Pippi za przepiękne torty urodzinowe. Laureaci mogą odebrać nagrody rzeczowe w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, w dniach i godzinach jej otwarcia. Poniżej można podziwiać prace laureatów konkursu.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.