w

Najładniejsza choinka w Gminie Jaworzyna Śląska! Która?

Konkurs moja choinka Jaworzyna Śląska

Tradycyjna czy nowoczesna? Żywa czy sztuczna? Minimalistyczna czy „na bogato”? Jednobarwna czy może wielokolorowa? Jaka jest Państwa tegoroczna choinka? Z  której jesteście najbardziej dumni? Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do udziału w świątecznym konkursie „Moja choinka”.

Fotografię swojej choinki należy umieścić pod oznaczonym postem w formie komentarza na profilu SOKiBP w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Nagrodami będą vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska. Organizatorzy przewidują też specjalne nagrody dla autorów najpopularniejszych choinek.

Pierwsze fotografie bożonarodzeniowych choinek już pojawiły się pod postem. A jak wygląda Twoja choinka?

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie SOKiBP:

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-swiatecznym-konkursie/

Oprócz konkursu na najładniejszą choinkę w Gminie Jaworzyna Śląska, jaworzyński ośrodek kultury organizuje także konkurs na najpiękniejszą rodzinną kolędę.

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-rodzinne-koledowanie/

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Paczki Boże Narodzenie Jaworzyna Śląska

Świąteczna pomoc dla potrzebujących

życzenia bożonarodzeniowe Jaworzyna Śląska

Bożonarodzeniowe życzenia