w

Najładniejsza choinka w Gminie Jaworzyna Śląska! Która?

Konkurs moja choinka Jaworzyna Śląska

Tradycyjna czy nowoczesna? Żywa czy sztuczna? Minimalistyczna czy „na bogato”? Jednobarwna czy może wielokolorowa? Jaka jest Państwa tegoroczna choinka? Z  której jesteście najbardziej dumni? Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do udziału w świątecznym konkursie „Moja choinka”.

Fotografię swojej choinki należy umieścić pod oznaczonym postem w formie komentarza na profilu SOKiBP w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Nagrodami będą vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska. Organizatorzy przewidują też specjalne nagrody dla autorów najpopularniejszych choinek.

Pierwsze fotografie bożonarodzeniowych choinek już pojawiły się pod postem. A jak wygląda Twoja choinka?

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie SOKiBP:

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-swiatecznym-konkursie/

Oprócz konkursu na najładniejszą choinkę w Gminie Jaworzyna Śląska, jaworzyński ośrodek kultury organizuje także konkurs na najpiękniejszą rodzinną kolędę.

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-rodzinne-koledowanie/

źródło: SOKiBP

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Paczki Boże Narodzenie Jaworzyna Śląska

Świąteczna pomoc dla potrzebujących

życzenia bożonarodzeniowe Jaworzyna Śląska

Bożonarodzeniowe życzenia