w

Mariusz Kędzierski nominowany do Global Art Awards

Mariusz Kędzierski Jaworzyna Śląksa Global Art Awards
Mariusz Kędzierski Jaworzyna Śląksa Global Art Awards

Mariusz Kędzierski został ponownie nominowany w prestiżowym plebiscycie dla artystów z całego świata, „Global Art Awards”. W 2018 roku Mariusz zdobył w tym globalnym konkursie nagrodę w kategorii „Realizm”, a także otrzymał główną nagrodę całego plebiscytu. W tym roku, niepełnosprawny artysta pochodzący z Jaworzyny Śląskiej otrzymał nominację w kategorii „Ilustracja”.

„Global Art Awards” to projekt tworzony, aby uhonorować i wzbudzić publiczne uznanie dla osiągnięć artystów, galerii i osób zawodowo zajmujących się sztuką na całym świecie. Główna gala konkursu, połączona z ogłoszeniem wyników plebiscytu odbędzie się 21 listopada 2020 r. w Szanghaju podczas „Shanghai International Art Affair”. Możemy pomóc Mariuszowi w osiągnięciu kolejnego sukcesu, głosując na niego pod adresem: https://www.theglobalartawards.com/vote-entries?app_data=entry_id%3D255226903.

źródło: FB M. Kędzierski, Global Art Awards 2020

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Szlachetna Paczka Jaworzyna Śląska

Poszukiwany lider Szlachetnej Paczki w Jaworzynie Śląskiej

Liga czytelnicza Biblioteka Jaworzyna Śląska

Liga Czytelnicza w jaworzyńskiej Bibliotece Publicznej