w

Książkowa abolicja tylko do końca września

Książki Biblioteka Jaworzyna Śląska
Książki Biblioteka Jaworzyna Śląska

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, w związku z epidemią COVID -19 wprowadzili pewne zmiany dotyczące podstawowych zasad funkcjonowania Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz jej filii. Jedną ze znaczących zmian było zaniechanie kar dla czytelników zwracających książki po wyznaczonym terminie. SOKiBP informuje jednak, że abolicja książkowa potrwa jedynie do 30 września 2020 r. , a od 1 października br. kary będą naliczane zgodnie z regulaminem Biblioteki.

Kary za ponadterminowe przetrzymywanie książek nie będą naliczane za książki wypożyczone z Filii BP w Pastuchowie, która pozostaje nieczynna. Biblioteka w Jaworzynie Śląskiej przypomina, że w związku z epidemią koronawirusa został zwiększony limit wypożyczanych jednorazowo książek do 5. Nadal obowiązuje także siedmiodniowa kwarantanna dla książek powracających z wypożyczeń.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Grand Prix MTB Jaworzyna Śląska liga aglomeracji wałbrzyskiej23

XVI Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej – wręczenie nagród

zespół taneczny fart jaworzyna śląska sokibp

Grupa taneczna Fart – Work it OUT