Konkursy na Boże Narodzenie

bombka_origamiTradycyjnie co roku, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym. Świąteczny konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością, więc w tym roku Organizatorzy zdecydowali rozszerzyć jego formułę i zakres.

Podtrzymując świąteczne tradycje ale jednocześnie idąc z duchem czasu SOKiBP proponuje następujące tematy prac: bożonarodzeniową kartkę pocztową, bożonarodzeniową ozdobę choinkową i bożonarodzeniową ozdobę choinkową wykonaną w technice origami. Termin nadsyłania prac upływa 16 grudnia br., więc wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursie mają ponad trzy tygodnie na wykonanie prac. Do konkursowych zmagań Organizatorzy zapraszają w tym roku także dorosłych i oczekują na piękne kartki i ozdoby choinkowe, które zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w SOKiBP.

Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP.

Regulamin Konkursów Bożonarodzeniowych

źródło: www.sokibp.pl

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.