w

Konkurs – Rodzinne kolędowanie

Konkurs rodzinne kolędowanie Jaworzyna Śląska

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i chociaż tym razem musimy zrezygnować z wielu przedsięwzięć i wydarzeń kulturalnych, to tegoroczne święta nie mogą się przecież obyć bez swojej niepowtarzalnej atmosfery. A cóż potrafi skuteczniej wprowadzić w domu bożonarodzeniowy nastrój jak nie muzyka, kolęda i śpiew?

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza wszystkie muzykujące i śpiewające rodziny z Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie kolęd i pastorałek „Rodzinne Kolędowanie”. W ten sposób organizatorzy pragną ochronić i pielęgnować piękną tradycję, jaką jest wspólne rodzinne kolędowanie, stanowiące doskonałą okazję do wzmocnienia poczucia wzajemnych więzi rodzinnych. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby ze sobą spokrewnione (np. mama, tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek, dzieci, kuzyni) bez ograniczeń wiekowych. Podobnie jak inne konkursy organizowane przez SOKiBP w trakcie epidemii, tak i ten, odbędzie się w formule on-line. Zadaniem uczestników jest nagranie filmu z prezentacją wybranej kolędy lub pastorałki, a następnie przesłanie go na adres mailowy imprezy@sokibp.pl wraz z niezbędnymi danymi (o których mowa w regulaminie). Na muzyczne nagrania wideo SOKiBP czeka do 27 grudnia 2020 r.

Na laureatów konkursu czekają nagrody w postaci talonów do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców z branży gastronomicznej prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. Spośród wszystkich uczestników konkursu wylosowana zostanie także jedna nagroda – niespodzianka w postaci sprzętu RTV-AGD.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie SOKiBP pod tym adresem: Regulamin „Rodzinne Kolędowanie”

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

JALPH Jaworzyna Śląska

Startują zapisy do XVIII edycji JALPH

Pożar sadzy w kominie

Sezon grzewczy w pełni, zadbaj o przewody kominowe