w

Konkurs „Polskie Legendy” na Narodowe Święto Niepodległości

polskie legendy

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie plastycznym w cyfrowej formie. Konkurs zatytułowany „Polskie Legendy” ma na celu nie tylko rozwijanie zdolności artystycznych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, ale także popularyzację wiedzy na temat legend i podań związanych z historią Polski i tradycją poszczególnych polskich miast.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i jak zawsze liczymy na ciekawe, imponujące wyobraźnią twórczą propozycje ilustracji wybranych legend. Na zdjęcia prac plastycznych wykonanych dowolną, płaską techniką w formacie A4, wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej), czekamy pod adresem mailowym: imprezy@sokibp.pl do 11 listopada 2020 r.

Podobnie jak w innych konkursach organizowanych przez SOKiBP w trakcie epidemii, nagrodami w konkursie będą vouchery lub talony do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku ze sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej:

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Dawno temu w Jaworzynie gazeta numer 2 2020

Drugi numer „Dawno temu w Jaworzynie” dostępny

Bieg Niepodległości Jaworzyna Śląska 2020

Bieg Niepodległości w Jaworzynie Śląskiej