Konkurs na zakładkę do książki

Konkurs zakładki Jaworzyna Śląska

Jak co roku, Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do udziału w Konkursie na najładniejszą zakładkę do książki. Konkurs odbywa się z okazji ogólnopolskiej akcji promocji czytelnictwa, Tygodnia Bibliotek.

W tym roku także SOKiBP pragnie zachęcić dzieci i młodzież do czytania książek, a tym samym wzbudzić w najmłodszych mieszkańcach naszej gminy zainteresowanie literaturą. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, tradycyjny konkurs odbędzie się w formie cyfrowej.

Na zdjęcia zakładek wraz z niezbędnymi danymi – organizatorzy czekają pod adresem imprezy@sokibp.pl, do 31 maja 2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu poniżej:

Regulamin „Konkursu na najładniejszą zakładkę do książki” (pdf)

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.