Konkurs na przebranie z okazji Dnia Książki

SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia). Z racji przypadającego w tym tygodniu książkowego święta, tematem konkursu jest „Najlepsze przebranie za postać literacką”. Przebranie należy należy zaprezentować w formie fotografii.

Zdjęcie poglądowe – nie będące wyznacznikiem dla uczestników konkursu
Photo by Road Trip with Raj on Unsplash

Konkurs skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Jaworzyna Śląska. Wystarczy według własnego pomysłu wykonać strój przedstawiający postać z książki czy komiksu. Następnie należy sfotografować się w przebraniu. Wykonaną fotografię wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie wystarczy przesłać na adres mailowy imprezy@sokibp.pl. Na fotografie prezentujące książkowe kreacje organizatorzy czekają do 30 kwietnia br.

Autorzy najbardziej pomysłowych strojów zostaną nagrodzeni voucherami do wykorzystania u przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Jaworzyna Śląska. Jest to element wsparcia lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego. Warto więc wziąć udział w zabawie, ponieważ przy okazji można wygrać nagrodę i wesprzeć lokalny biznes.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej:

Regulamin Konkursu „Najlepsze przebranie za postać literacką”

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.