Kobiecanki w Jaworzynie z Agnieszką Perepeczko

kobiecanki_perepeczkoWulkan energii, witalności i kreatywności, legendarna żona Janosika – Agnieszka Fitkau- Perepeczko przyjedzie do Jaworzyny na spotkanie pt. ”Mężczyźni moja miłość i przekleństwo, o tym jak dojrzała kobieta wyzwala siebie i innych”. Spotkanie w Jaworzynie będzie też premierą na Dolnym Śląsku nowej książki Agnieszki Perepeczko napisanej wspólnie z młodszym o 40 lat mężczyzną …” Romantyczna kolacyjka”.

Organizator spotkania czyli Burmistrz Jaworzyny Sląskiej i Kobiecanki.pl zapraszają na spotkanie nie tylko Panie, ale także pary i wszystkich tych, którzy chcą zarazić się optymizmem, zainspirować do działania, pisania i znowu zachwycić się rzeczywistością lub po prostu chcą spędzić popołudnie w dobrym towarzystwie.

Aktorka i modelka z zawodu, pisarka z zamiłowania – Agnieszka Perepeczko będzie z mieszkańcami Jaworzyny 20 czerwca, od godz. 18.00. Szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim dzięki roli Simony w „M jak miłość”. Wdowa po Marku Perepeczce, filmowym „Janosiku” na spotkaniach opowiada o swoim życiu i karierze, nie szczędząc pikantnych szczegółów. Agnieszka Perepeczko w Jaworzynie zaprezentuje także cały zestaw zabawnych anegdot ze swojego życia i życia bohemy artystycznej lat 70. Będzie mnóstwo śmiechu i wzruszeń. Jest gwiazdą, która uwielbia kontakt z ludźmi, nie stroni od wspólnych fotografii i uwielbia kuluarowe rozmowy. Agnieszka Perepeczko jest autorką kilku książek , m.in. ”Babie lato, czyli bądź szczęśliwy”, „S jak serial”, „Myśl, tańcz i kochaj siebie”, a także „Fascynacje kulinarne gwiazd”. Po wydarzeniu z Agnieszką Perepeczko, 20 czerwca, będzie można kupić jej książki po promocyjnych cenach.

źródło: Kobiecanki.pl, Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej

Podobne artykuły