Jaworzyńska Kosmiczna Gra Miejska rozstrzygnięta

W sobotę 15 października 2016 r. Jaworzynę Śląską opanowały kosmiczne stwory z odległej galaktyki… A wszystko za sprawą kolejnej edycji Gry Miejskiej, która tym razem zabrała uczestników w podróż istnie kosmiczną. Organizatorzy gry sprawili, że w sobotnie przedpołudnie było nie tylko kosmicznie, ale też nieco komicznie, bowiem przed uczestnikami stał szereg nietypowych zadań do wykonania. Drużyny musiały m.in. zbudować model statku kosmicznego i odbyć jego próbny lot, zdobyć kosmicznego ziemniaka, wyprodukować kolonię Kolorobłoków, czy dostarczyć na metę jajo Kanalii Wodnej. Najwięcej emocji wywołało zadanie, w którym należało uśpić stwora Grzmototłuka kołysanką własnego autorstwa.

W tegorocznej edycji gry wzięło udział 7 drużyn. Na podstawie prawidłowości wykonania zadań oraz czasu, w jakim drużynom udało się dotrzeć do wszystkich oznaczonych na mapie miejsc, postanowiono nagrodzić następujące grupy:

I miejsce zdobyła drużyna nr 3 w składzie: Iga Myślicka, Julia Baranowska, Aleksandra Zawadzka, Aleksandra Zajączkowska.

II miejsce – ex aequo zajęły drużyna nr 1 oraz drużyna nr 7: Aleksandra Świątek, Mateusz Majewski, Emilia Kwit oraz Klara Wychowanek, Łukasz Gil, Jakub Pietrzak.

W nagrodę zwycięskie drużyny otrzymały bony upominkowe do wykorzystania w Restauracji Magnolia Rast w Jaworzynie Śląskiej.

Za pomoc przy organizacji i w przeprowadzeniu tegorocznej Gry Miejskiej serdecznie dziękujemy wolontariuszom Klubu Młodzieżowego, Pani Małgorzacie Dobroń za użyczenie kosmicznych strojów, Piekarni „Wychowanek”, Salonowi fryzjerskiemu „Marta”, placówce pocztowej, a także Urzędowi Miejskiemu w Jaworzynie Śląskiej. Dziękujemy również mieszkańcom Jaworzyny Śląskiej, których uczestnicy spotkali na swojej drodze podczas gry,  za okazaną życzliwość i gotowość do pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Gry Miejskiej

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły