w

Ferie zimowe z wyzwaniami

Ferie Jaworzyna Śląska Sokibp

Co roku w okresie ferii zimowych Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna organizuje dla dzieci z terenu naszej gminy zajęcia dodatkowe. Tegoroczna zimowa przerwa od nauki w szkole jest inna, a zajęcia w SOKiBP i wspólne wycieczki niemożliwe ze względu na wprowadzone obostrzenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić najmłodszych do świetnej zabawy. Wszystkie dzieci z terenu Gminy Jaworzyna Śląska mogą wziąć udział w super konkursie z nagrodami, który będzie odbywał się za pośrednictwem profilu społecznościowego SOKiBP na Facebooku.

W konkursie trzeba będzie się wykazać: kreatywnością, wytrwałością, refleksem, inwencją twórczą, a niekiedy także i wiedzą oraz błyskotliwością. Aby się sprawdzić wystarczy jedynie – podjąć wyzwanie! A ten, kto pamięta facebookowy konkurs SOKiBP z okazji Dnia Dziecka – już wie, że warto i że nie ma się czego bać. Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę i zadania, które nie pozwolą usiedzieć w jednym miejscu. Tym razem SOKiBP stawia na ruch, świeże powietrze i trening umysłu.

Konkurs będzie polegał na wykonywaniu przez uczestników zadań, które będą pojawiać się od 8 do 14 stycznia. Za prawidłowo wykonane zadania każdy otrzyma punkty. Trzech uczestników, którzy zdobędą łącznie największą ilość punktów, otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego. Spośród wszystkich uczestników konkursu (z wyjątkiem zwycięzców) – czyli tych dzieci, które wezmą udział we wszystkich „wyzwaniach” publikując poprawne ich rozwiązanie – rozlosowane zostaną nagrody dodatkowe.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
nilegalne wysypisko Jaworzyna Śląska

Nielegalnie pozbyli się śmieci. Wszystko nagrała kamera!

Samochód zima odśnieżanie

Nie jedź czołgiem – odśnież auto!