w

Ferie zimowe z wyzwaniami

Ferie Jaworzyna Śląska Sokibp

Co roku w okresie ferii zimowych Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna organizuje dla dzieci z terenu naszej gminy zajęcia dodatkowe. Tegoroczna zimowa przerwa od nauki w szkole jest inna, a zajęcia w SOKiBP i wspólne wycieczki niemożliwe ze względu na wprowadzone obostrzenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić najmłodszych do świetnej zabawy. Wszystkie dzieci z terenu Gminy Jaworzyna Śląska mogą wziąć udział w super konkursie z nagrodami, który będzie odbywał się za pośrednictwem profilu społecznościowego SOKiBP na Facebooku.

W konkursie trzeba będzie się wykazać: kreatywnością, wytrwałością, refleksem, inwencją twórczą, a niekiedy także i wiedzą oraz błyskotliwością. Aby się sprawdzić wystarczy jedynie – podjąć wyzwanie! A ten, kto pamięta facebookowy konkurs SOKiBP z okazji Dnia Dziecka – już wie, że warto i że nie ma się czego bać. Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę i zadania, które nie pozwolą usiedzieć w jednym miejscu. Tym razem SOKiBP stawia na ruch, świeże powietrze i trening umysłu.

Konkurs będzie polegał na wykonywaniu przez uczestników zadań, które będą pojawiać się od 8 do 14 stycznia. Za prawidłowo wykonane zadania każdy otrzyma punkty. Trzech uczestników, którzy zdobędą łącznie największą ilość punktów, otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego. Spośród wszystkich uczestników konkursu (z wyjątkiem zwycięzców) – czyli tych dzieci, które wezmą udział we wszystkich „wyzwaniach” publikując poprawne ich rozwiązanie – rozlosowane zostaną nagrody dodatkowe.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

nilegalne wysypisko Jaworzyna Śląska

Nielegalnie pozbyli się śmieci. Wszystko nagrała kamera!

Samochód zima odśnieżanie

Nie jedź czołgiem – odśnież auto!