w

Ferie zimowe w SOKiBP

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszam dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych na zajęciach w siedzibie instytucji.

Na ferie zimowe, które w tym roku przypadają w drugiej połowie lutego, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna przygotował atrakcyjny program dla dzieci pod nazwą “Wesoła farma”. Ferie to czas odpoczynku i rozrywki, więc dzieci i młodzież, które odwiedzą nas w tym czasie z pewnością nie będą narzekać na brak atrakcji. Rozegrane zostaną tradycyjne już konkursy gry na gitarze (“Guitar Hero”) oraz tańca na macie. Instruktorzy SOKiBP w czasie ferii będą prowadzić swoje zajęcia w godzinach porannych. Dla fanów sportu zorganizowane zostaną także dwa turnieje: piłki halowej dla dzieci ze szkół podstawowych w dniu 12 lutego i piłki siatkowej w dniu 19 lutego. Finałem ferii ma być “Gazetowy dzień”, podczas którego najmłodsi nauczą się wykorzystywania prasy codziennej w niecodzienny sposób.

Zajęcia popołudniowe sekcji plastycznej i nauki śpiewu zostaną w czasie ferii przeniesione na godziny poranne:

  • sekcja plastyczna: poniedziałek od 10:00 do 14:00
  • nauka śpiewu: czwartek od 11:do 13:00

Dodatkowo, w czasie ferii odbędą się warsztaty z nauki tańca, prowadzone przez kierujących zespołem “Jubilat” ze Świdnickiego Ośrodka Kultury – Pana Lubomira Szmida i Panią Annę Trzeciak. Rozpoczną się one w czwartek o godzinie 16:00.

źródło: www.sokibp.jaworzyna.net

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Spotkanie noworoczne

“Niepowtarzalny” z Jaworzyny Śląskiej? Zagłosuj na Łukasza!