Ferie zimowe w SOKiBP

fer1Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych – potrwają od 19 do 30 stycznia 2015 r.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami. Zorganizujemy także wyjazd do kina na premierową emisję „Pingwinów z Madagaskaru”.

Niektóre z zajęć popołudniowych, które odbywają się w SOKiBP zostaną w okresie ferii zimowych przesunięte na godziny poranne. Szczegółowych informacji udzielają nasi instruktorzy.

Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, za wyjątkiem wyjazdów do kina (SOKiBP zapewnia transport, ubezpieczenie dzieci i opiekunów, rodzice pokrywają koszty wstępu). Ze względu na ograniczona ilość wolnych miejsc, na zajęcia podczas ferii zimowych obowiązują zapisy. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły