Dni Jaworzyny Śląskiej za nami

P1060039Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbyły się 15 i 16 maja 2015 r. na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej. Organizatorzy jaworzyńskiego święta przygotowali dla licznie odwiedzających imprezę gości wiele atrakcji. Od koncertów znanych artystów i lokalnych wykonawców, poprzez występy Strong Man’ów, aż po bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych w postaci wesołego miasteczka i równie szeroki zakres atrakcji gastronomicznych. Dla najmłodszych przygotowano specjalny program z animacjami i urządzeniami rozrywkowymi „Wesoła olimpiada”. Każdy z chętnych mógł spróbować swoich sił nawet w walce sumo.
Każdy dzień świętowania kończył się koncertem znanych gwiazd. W piątek na okazałej scenie zaprezentował się „Mezo”, który przypadł do gustu młodszej widowni, natomiast w sobotę tłumy widzów obejrzały i wysłuchały koncertu zespołu „Big Cyc”.
W czasie imprezy wystąpiły także zespoły: „Lans Vegas”, „Paulina Lenda & Kruki”, a także „Siostry Hybiak”. Nie zabrakło również lokalnych artystów. Na scenie pokazał się duet „Sursum Corda” (Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śląskiej), „Mała humoreska” (Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie), „Jaworzynianie” (SOKiBP), formacja taneczna „Fart” (SOKiBP) oraz lokalni raperzy: Kusei, Kamil i Stan. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, którą poprowadził DJ Kamil.
Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej przebiegły spokojnie i można je uznać za udane, nie tylko ze względu na atrakcyjny program, lecz szczególnie dzięki doskonałej pogodzie, która dopisywała przez większą część imprezy.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy.

Podobne artykuły