Dni Jaworzyny Śląskiej 2014

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się 6 i 7 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej. Organizatorzy tej największej w naszej gminie imprezy, przygotowali atrakcyjny program, wypełniony występami estradowymi.

W piątek, 6 czerwca , na scenie zaprezentują się „Dragon” (Kędzierzyn-Koźle) oraz „Altana Sound System” (Pastuchów), wykonujący mieszankę muzyki reggae i hip-hop. Około 19:00 rozpocznie się cover’owy show, podczas którego największe przeboje muzyki pop lat 90-tych wykona „Thomas”, a zaraz po jego występie piosenki legendarnego zespołu „BoneyM” zagra formacja „Babylon”.

dj2014Pierwszą z gwiazd „Dni Jaworzyny Śląskiej 2014” będzie zespół „Kukiz i Piersi”, czyli nowy projekt muzyczny Pawła Kukiza.  ”Kukiz i Piersi” na scenie zaprezentują się w piątek wieczorem.

W sobotę impreza rozpocznie się od koncertu kilkudziesięcioosobowej orkiestry dętej „Lohrmarer Blasorchester” z miasta Lohmar w Niemczech. Następnie na estradę wyjdą lokalni artyści i reprezentanci stowarzyszeń i organizacji: zespoły muzyczne, taneczne, wokaliści. O 19:00 mocnym uderzeniem i dużą dawką energii obdarzy widzów „Demia Doberman & Live Band” ze Świdnicy. Po 20:00 na scenę wkroczy zespół z Jaworzyny – „Back To The Dreams”, aby rozkołysać publiczność przed występem gwiazdy wieczoru.

Finalną atrakcją Dni Jaworzyny Śląskiej będzie koncert artystki, która na muzycznej scenie obecna jest od lat 90-tych, posiadającej w swoim dorobku muzycznym wiele znanych wszystkim przebojów, laureatki wielu prestiżowych nagród – Kasi Kowalskiej. Jej koncert zaplanowany jest na sobotni wieczór.

Oprócz występów artystycznych organizatorzy przygotowali także inne atrakcje dla uczestników imprezy. Dzieci i młodzież oraz starsi będą mogli skorzystać z szerokiej gamy urządzeń rozrywkowych oraz doskonałego cateringu. W sobotę przygotowany zostanie także przez wolontariuszy z Klubu Młodzieżowego specjalny blok zabaw i konkursów dla najmłodszych. Na zakończenie imprezy odbędzie się także widowisko laserowe.

Szczegółowe informacje na temat programu imprezy dostępne są na plakatach informacyjnych oraz na stronach internetowych: www.sokibp.pl oraz www.jaworzyna.net. Tegoroczne „Dni Jaworzyny Śląskiej” odbędą się jako impreza masowa, więc każdy, kto zamierza wziąć w niej udział, powinien zapoznać się z Regulaminem, który będzie obowiązywał podczas imprezy.

Zapoznaj się z Regulaminem imprezy masowej „Dni Jaworzyny Śląskiej 2014″

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły