w

Dni Goethego w Bagieńcu

Dni Goethego Bagieniec
Dni Goethego Bagieniec

Fundacja Spichlerz Kultury zaprasza na kolejną edycję Dni Goethego w Bagieńcu. Odbędą się one w najbliższy weekend, 1 i 2 sierpnia 2020 r. Pierwszego dnia, w sobotę organizatorzy zapraszają na koncert Ensemble Overtone i Anny Zawiszy, czyli Śniadanie na trawie, a także na wernisaż wystawy Zyty Kołodziej.

Drugiego dnia, w Bagieńcu odbędą się: plener fotograficzny, warsztaty jogi w lawendzie, warsztaty plecenia wianków z lawendy i robienia witraży. Będą również wariacje kulinarne z lawendą. W niedzielę, Teatr Bezdomny z Żarowa wystawi także dwa spektakle. Szczegóły na plakacie informacyjnym.

źródło: Fundacja Spichlerz Kultury w Bagieńcu

Avatar

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Poświęcenie pojazdów Pasieczna

W Pasiecznej poświęcono pojazdy

Piłka nożna

W sobotę startuje liga okręgowa piłki nożnej