„Dawniej” Wojciecha Lipnickiego wygrywa konkurs

Dawno temu w Jaworzynie Śląskiej

SOKiBP poinformował o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego „Gmina Jaworzyna Śląska w kadrze”.  Celami konkursu były: przedstawienie osobistej percepcji Gminy Jaworzyna Śląska przez jej mieszkańców, zachowanie jej stanu w konkretnym miejscu i czasie oraz pobudzenie środowiska lokalnego do zachowania historii swojej „małej Ojczyzny”. Fotografie można było nadsyłać od 1 października do 11 listopada br., a konkurs był organizowany w ramach projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś”. Na konkurs nadesłano 37 prac, z których 5 nie spełniło wymagań formalnych. Spośród pozostałych fotografii komisja konkursowa, powołana przez Organizatora postanowiła wyróżnić następujących autorów:

  • Marcelina Brzózka
  • Piotr Knysak
  • Wiktoria Brzezicka
  • Kamil Drewnowski
  • Paulina Powązka

Główną nagrodę w konkursie jury konkursu postanowiło przyznać Panu Wojciechowi Lipnickiemu za fotografię pt. „Dawniej”.

w_lipnicki_dawniej

Zwycięzca otrzyma od Organizatorów główną nagrodę konkursu, czyli tablet Samsung Galaxy Pad 2. Dla wszystkich pozostałych laureatów SOKiBP ufundował nagrody rzeczowe oraz przygotował pamiątkowe dyplomy. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w piątek, 22 listopada 2013 r. o godzinie 16:00 w sali nr 7 SOKiBP. Kolejna edycja konkursu odbędzie się w przyszłym roku. Wyróżnione i nagrodzone fotografie będzie można obejrzeć na wystawie, na I piętrze SOKiBP.

źródło: www.sokibp.pl

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.