Co słychać u Mariusza?

mariusz-kedzierskiO zdolnym rysowniku z Jaworzyny Śląskiej nadal głośno. Tym razem Mariusz Kędzierski był gościem programu „Dzień Dobry TVN”. Po roku przerwy ten poranny program telewizyjny wyemitował ponownie materiał poświęcony Mariuszowi. Można go obejrzeć pod tym adresem: Mariusz Kędzierski w „Dzień dobry TVN”.

Po wystawie w Wiedniu i sukcesie w konkursie GAA Best Artist Winter 2013, Mariusz zgłosił swoja pracę do internetowym konkursu serwisu Tallenge – platformy internetowej, gdzie każdy talent, niezależnie od formy, języka lub lokalizacji, może konkurować swoją twórczością  i wygrywać przy udziale publiczności z całego świata. Główną nagrodą jest niebagatelna kwota 10.000,00 dolarów. Jeżeli chcą Państwo pomóc Mariuszowi, możecie zagłosować na jego pracę „Drop od Sadness” w internetowym głosowaniu. Formularz głosowania znajduje się pod tym adresem: głosuję na Mariusza Kędzierskiego. Po kliknięciu w link należy postępować zgodnie z poleceniami na ekranie.

drop-os-saadness-mariusz-kedzierski

Zainteresowani twórczością Mariusza z mogą śledzić jego fan-page na Facebook’u (ponad 8 tysięcy polubień) oraz stronę www.mariuszkedzierski.wordpress.com, gdzie publikuje swoje rysunki.

Podobne artykuły