Biblioteka ogłosiła konkurs na zakładkę do książki

Konkurs zakładki Jaworzyna Śląska

Z okazji ogólnopolskiej akcji promocji czytelnictwa jaką jest organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Tydzień Bibliotek, Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza do udziału w „Konkursie na najładniejszą zakładkę do książki”.

Jak co roku Biblioteka pragnie zachęcić dzieci i młodzież do korzystania ze zbiorów bibliotecznych, a tym samym wzbudzić w najmłodszych mieszkańcach naszej gminy zainteresowanie książką.  Celem konkursu jest nie tylko promocja czytelnictwa, ale także rozwijanie zdolności manualnych oraz pobudzenie twórczej wyobraźni wśród dzieci i młodzieży.

Prace konkursowe, których tematem jest tradycyjna zakładka do książki należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej do 27 maja br. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 1 czerwca podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka na terenie kompleksu boisk „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej.

Zapraszamy do zaznajomienia się z załączonym regulaminem.

Do pobrania – Regulamin, Karta zgłoszenia

źródło: SOKiBP

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.