w

Arthur Samuel – koncert w Jaworzynie Śląskiej

Plakat koncert Arthur Samuel Jaworzyna Śląska

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zapraszają na pierwszy w tym roku koncert. Będzie to bardzo ciekawa premiera, ponieważ wystąpi dla Państwa pochodzący z Jaworzyny Śląskiej Arthur Samuel @ArthurSamuelOfficial ArthurSamuelOfficial.

Instrumentalista i wokalista posiada na swoim koncie już jeden singiel „Stars” oraz album „Repeat”. Muzyka, którą tworzy, a także ubrane w nią słowa, są odzwierciedleniem wrażliwości młodego artysty, a nastrojowe ballady, które stanowią idealną propozycję dla kameralnego koncertu, od początku cieszą się sporą popularnością na kanale YouTube.

Koncert odbędzie się 26 lutego 2021 r. o godz. 18:00 w sali wielofunkcyjnej Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej. Wstęp na imprezę jest wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona ze względu na reżim sanitarny. Bezpłatne wejściówki uprawniające do udziału w koncercie dostępne będą od 18 lutego 2021 r. w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, ul. Wolności 2a/01. Aby wejść na koncert należy okazać wejściówkę oraz dostarczyć organizatorowi oświadczenie o stanie zdrowia, w związku z epidemią COVID-19 (do pobrania pdf). Po koncercie będzie można nabyć płyty i gadżety związane z twórczością wykonawcy.

Podczas wydarzenia obowiązują nakazy:
– zasłaniania ust i nosa,
– zachowania odległości 1,5 m pomiędzy widzami,
– zakaz spożywania napojów i posiłków.

Obowiązek zachowania odległości 1,5 m między osobami nie dotyczy widza lub słuchacza, który ma pod opieką dziecko poniżej 13. roku życia lub osobę wymagającą opieki, a także osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Książki Biblioteka Jaworzyna Śląska

Pierwsza edycja “Ligi czytelniczej” rozstrzygnięta

Franz Becker Platz w Königszelt, Jaworzyna Śląska

Königszelt przed II wojną światową. Brunatna rzeczywistość? Część I