w

„Dawno temu w Jaworzynie”, III wydanie dostępne

Dawno temu w Jaworzynie Śląskiej

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia SOKiBP zaprasza do lektury trzeciego wydania „Dawno temu w Jaworzynie”. W ostatnim w tym roku numerze redakcja poleca lekturę artykułu o początkach produkcji polskiej porcelany w Jaworzynie Śląskiej. Tym bardziej, że ZPS Karolina Sp. z o. o. obchodzą w tym roku 160-lecie swojego istnienia. W trzecim wydaniu znalazło się też dużo starych fotografii związanych z historią zakładu.

Czasopismo dostępne jest bezpłatnie w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej oraz w wybranych sklepach na terenie Gminy Jaworzyna Śląska: Sklep Wielobranżowy Czechy 29, Piotrowice Świdnickie „Kasia”, Pastuchów: ul. Wyzwolenia 40a oraz ul. Wyzwolenia 9, Kiosk Wielobranżowy Nowice 33, Milikowice Mini-Max ul. Kościuszki 26, Jaworzyna Śląska: Kiosk przy dworcu kolejowym „Zdan” ul. 1 Maja, „U Krzyśka” ul. 1 maja 12, „U Asi” ul. A. Mickiewicza 2a, „Aga” ul. Wolności 27, Piekarnia A. Wychowanek ul. Świdnicka, Piekarnia „Ciasteczko” ul. Wolności.

Wydawnictwo w wersji cyfrowej dostępne jest także na stronie projektu „Dawno temu w Jaworzynie”.

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
OSP Jaworzyna Śląska samochód

Auto dla OSP Jaworzyna Śląska

Paczki Boże Narodzenie Jaworzyna Śląska

Świąteczna pomoc dla potrzebujących