Wyniki z piłkarskich boisk

IMGP6102W miniony weekend rozegrano 29, przedostatnią kolejkę ligi okręgowej seniorów i klasy “A”. W Jaworzynie Śląskiej MKS Karolina rozgromiła drużynę Iskry z Jaszkowej Dolnej 6:0. Do przerwy Karolina prowadziła 1:0 po bramce Mateusza Ptaka, zdobytej po dobitce z rzutu karnego, wykonywanego przez Adriana Krzykalskiego. Po przerwie wynik podwyższył na 2:0 Grzegorz Ignatowicz, wykorzystując perfekcyjne dogranie Radosława Piecha. W dalszej części spotkania karnego przestrzelił Grzegorz Furmankiewicz, a Damian Tymcik zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Nie podłamało to jednak naszych zawodników, którzy strzelili Jaszkowej jeszcze cztery bramki. Swoją drugą bramkę w tym meczu strzelili Mateusz Ptak i Grzegorz Ignatowicz, a po jednym trafieniu dołożyli Radosław Piech i Adrian Krzykalski.

MKS Karolina (OS) – Iskra Jaszkowa Dolna 6:0

Skład MKS Karolina: Burdzy, Krupczak, Krzykalski, Myśliński, Mojsa, Kurzeja, Furmankiewicz, Tymcik D., Piech, Ptak, Ignatowicz oraz Borys, Łucyk Mariusz, Wirchniański, Zielonka.

Skalnik Czarny Bór – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 – 2

W klasie “A” rozgrywek piłkarskich Grom Witków odniósł na własnym boisku efektowne zwycięstwo nad Górnikiem z Boguszowa-Gorce. Piłkarze z Witkowa wygrali 6:2, rozstrzygając spotkanie na swoją korzyść w drugiej połowie meczu. Po tym zwycięstwie Grom awansował na drugie miejsce w tabeli ligowej. Piłkarze Venus Nowice przegrali w Pszennie z miejscowym Cukrownikiem 1:5, a Tęcza Bolesławice musiała uznać wyższość piłkarzy Gwarka Wałbrzych, ulegając im na własnym boisku 1:3.