V Turniej tenisa stołowego

glks Jaworzyna Śląska tenis stołowy

Dnia 18.09.2011 o godzinie 9:00 rozpoczął się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Jaworzyny Sląskiej. Turniej rozgrywany był w 4 kategoriach: kobiety, junorzy, seniorzy oraz oldboje. Do udziału w nim zgłosiło się 60 zawodników. Zwycięzcą całego turnieju został PAWEŁ LISIECKI z drugoligowego klubu GLKS Świdnica, który nie przegrał żadnego spotkania, a swoją grą dostarczył kibicom wielu wrażeń ze swojej niesamowitej gry.

W poszczególnych kategoriach wygrywali: kobiety – Małgorzata Brzeska – Legnica, juniorzy – Wojciech Niedźwiecki – Ks Krotosz Krotoszyn, seniorzy – Paweł Lisiecki – Glks Świdnica, oldboje – Piotr Makowski – Glks Pastuchów.

Dodatkowo zorganizowano turniej o tytuł najlepszego weterana, który wygrał Wacław Marchlewicz, tocząc ciężki bój z Czesławem Chabierskim.

Zawodnicy najwyżej sklasyfikowani otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu do gry w tenisa stołowego.

Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się na stronie https://tenisjaworzyna.oni.cc, niebawem ukaże się także relacja filmowa z przebiegu zawodów.

Organizatorem turnieju była Sekcja Tenisa Stołowego GLKS Jaworzyna Śląska.

MKS Karolina – Sudety Dziećmorowice, 3:2, 25.09.2011 r.