w

Seniorzy MKS Karolina gromią Włókniarza

IMGP0962Podopieczni Tomasza Idziaka pokonali w sobotę zespół beniaminka z Kudowy Zdrój 8:1 (5:1). Hattricka w tym spotkaniu ustrzelił kapitan zespołu Mateusz Ptak, po dwie bramki dołożyli Grzegorz Furmankiewicz oraz Adam Myśliński, a jedno trafienie zaliczył Grzegorz Ignatowicz. Dzięki zwycięstwu Karolina awansowała na 9 miejsce w tabeli.

Mecz od początku układał się po myśli gospodarzy. Strzelecką kanonadę już w 6 minucie otworzył Grzegorz Ignatowicz, a w 8 minucie było już 2:0 po bramce Mateusza Ptaka. Przy zdecydowanej przewadze gospodarzy po błędzie obrony bramkę zdobyli goście i Kudowa nawiązała kontakt. Jak się później okazało było to jedynie trafienie honorowe, którego strzelcem był Mikołajczyk. Jeszcze w pierwszej części spotkania zobaczyliśmy kolejne trzy trafienia, wszystkie w wykonaniu zawodników jaworzyńskiego zespołu. Dwukrotnie trafił Adam Myśliński, a jedną bramkę ustrzelił Grzegorz Furmankiewicz.

Na drugą połowę zawodnicy „Karoliny” wyszli nie mniej zdeterminowani. Zawodziła jedynie skuteczność. Pomimo tego, ku uciesze jaworzyńskich kibiców, zobaczyliśmy jeszcze trzy trafienia, dwa kapitana zespołu Mateusza Ptaka oraz jedno Grzegorza Furmankiewicz. Mecz zakończył się zasłużonym wynikiem 8:1.

MKS Karolina–Włókniarz Kudowa-Zdrój 8 – 1

Skład MKS KAROLINA Jaworzyna Śląska: Wojcieszek – Turzański, Kurzeja, Durma, Mojsa, Krawczyk T. – Myśliński, Furmankiewicz, Fudali – Ptak, Ignatowicz oraz Tymcik, Łucyk, Graca, Slatan.
Skład KS WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój: Oziębała, Dudek, Matecki, Drąg, Potyrała, Bergel, Tomczak, Paweł Myrdacz (Patryk Myrdacz), Gorczyński, Zimnocho, Mikołajczyk.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania MKS Karolina – Włókniarz Kudowa-Zdrój

źródło: MKS Karolina

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Jeden komentarz

1. i co z tego jak przegrali z jakąś Golą Świdnicką 2:3 może i uda się te okręgówkę utrzymać ale Panowie trochę wysiłku trzeba włożyć !