Seniorzy MKS Karolina bliscy remisu na wyjeździe

Piłka nożna Jaworzyna Śląska
Piłka nożna

Czwartej porażki w tym sezonie doznali seniorzy MKS B&W Karolina Jaworzyna Śląska, którzy przegrali w Goszczy 4-3. Niewiele brakowało a doszłoby w tym meczu do podziału punktów. Zdecydowanie lepiej spisali się młodsi zawodnicy jaworzyńskiego klubu. Juniorzy młodsi rozgromili Kłosa Lutomię aż 14-0 a w piątek młodzicy wysoko ograli Grom Witków 10-0.

Rywalizację seniorów ułożyły trzy bramki stracone przez nasz zespół między ósmą a 23 minutą. Było to efektem słabej gry głównie w obronie oraz rozkojarzenia. Gra później się wyrównała i żaden z zespołów do przerwy nie trafił do siatki.

Tuż po przerwie po zagraniu ręką sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, którzy chwilę później podwyższyli na 4-0. W przerwie trener Idziak dokonał trzech zmian w składzie. Jedna z nich okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Powracający do strzeleckiej formy Grzegorz Ignatowicz trafił do bramki rywala w 65 i 85 minucie meczu. W doliczonym czasie gry na 4-3 trafił Ptak lecz chwilę później sędzia zakończył mecz.

Było to kolejne spotkanie, w którym nasz zespół grał falami. Po słabym początku nastąpił zryw i przebudzenie. Szkoda utraconych bramek w pierwszych minutach, które ułożyły mecz gospodarzom.

Skład MKS B&W Karolina: Wajdzik, D. Tymcik (46′ Rogowski), Mrowiec , Salamon, M. Rosiak (46′ Krawczyk), Tatuśko (66′ Stanoch), J. Rosiak (79′ Adamowicz), Mróz (46′ Ignatowicz), Borowy, Ptak, Schmidt (79′ Jaszowski) oraz Leletko.

Skład Wiwa Goszcz: Naskrętski, T. Sitek, Kwaczewski, Fajkowski, Swaczeński, Witiw, Świtała, Moskwa (75′ Zawierta), Wołkowski (60′ Kubot)- Rusiecki (80′ Wojciechowski), Matyja.