Przegrana w tie-break’u

W kolejnym spotkaniu Powiatowej Ligi Siatkówki TKKF zawodnicy MKS Karolina przegrali z drużyną Oldboys Strzegom 2:3. Mecz miał niezwykle wyrównany przebieg. Pierwszy set wygrali goście, dwa kolejne zakończyły się zwycięstwem MKS-u. Pomimo tego, że w czwartym secie nasi zawodnicy mieli piłkę meczową w górze ulegli w nim 26:28. Tie-break zapowiadał się całkiem nieźle, bowiem nasi zawodnicy prowadzili już 7:3, aby finalnie uznać wyższość gości 15:13.

MKS Karolina – Oldboys Strzegom 2:3 (19:25, 25:23 25:22, 26:28, 23:15)

Skład MKS Karolina: Borowy, Jankowski, Jędrzejewski, Kubryński, Mechla, Smutek Ł., Smutek P.