w

Przeciętna gra w 5 kolejce

Piłka nożna Jaworzyna Śląska
Piłka nożna

pilkaSeniorzy MKS Karolina mimo niemrawej gry zdołali wywieźć jeden punkt z Kłodzka, gdzie zremisowali z miejscową Nysą 1:1(1:1). Pierwsza połowa zdecydowanie dla Nysy, która stworzyła sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. W 23 minucie gospodarze mogą cieszyć się z prowadzenia – Jaśkow pokonuje Leletkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W 29 minucie Tracz zagraża naszemu bramkarzowi tym razem jego strzał głową przechodzi nad poprzeczką. Pod koniec pierwszej połowy (41 minuta) piłkę w pole karne do Ignatowicza wrzuca Ptak. Giena mimo interwencji obrońców i bramkarza pakuje piłkę płaskim strzałem w prawy róg bramki Niewęgłowskiego i ustala wynik na 1:1. Gospodarz w ostatniej minucie zdobywają drugą bramkę ale sędzia główny odgwizduje spalonego. Druga połowa bardziej wyrównana, jednak żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki.

MKS NYSA KŁODZKO – KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Oskar Jasków (23), 1:1 Grzegorz Ignatowicz (41).
Nysa: Niewęgłowski – Konowalczyk, Kulak, Adamczyk, Cebulski (79 Dędys), Stopa, Głasek, Pierzchalski (53 Bąk), Wojtal, Tracz , Jasków(ż).
Karolina:Leletko – Myśliński(ż), Mojsa, Kurzeja(78’Wirchniański), Krzykalski – Graca(46’Dąbrowski), Krawczyk, Ptak(84’Krzeczowski), Szuba(84’Rutkowski) – Pieniążek(ż)(61’Tymcik), Ignatowicz
Sędziowali: Kacper Hołojda jako główny oraz Andrzej Prugar i Marek Grzywacz jako asystenci (PPN Wałbrzych).

16. Kryształ Stronie Śląskie 1

W I grupie A klasy Grom Witków na wyjeździe  zremisował 0:0 z Białym Orłem Mieroszów. Venus Nowice także na wyjeździe przegrały z Czarnymi Wałbrzych 4:1, a Tęcza Bolesławice u siebie musiała uznać wyższość lidera ligi – Granitu Roztoka – Tęcza przegrała 0:2.