Porażki naszych drużyn w lidze okręgowej

Piłka nożna Jaworzyna Śląska
Piłka nożna

pilkaPassa meczów bez porażki seniorów MKS Karolina został – po niedzielnym meczu w Goli Świdnickiej – przerwana po wysokim zwycięstwie 5-2 tamtejszego LKS-u. Dzięki temu gospodarze zrównali się punktami z Biało-Niebieskimi w ligowej tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się nie po myśli podopiecznych Tomasza Idziaka. Gola na początku zdobyła dwie bramki, które – jak się wydawało – ustawią przebieg pierwszej części gry. Nasi zawodnicy zdobyli się na zryw, dzięki czemu po trafieniach Schmidta i Ptaka wyrównali stan meczu. MKS mógł wyjść nawet na prowadzenie ale rzutu karnego nie wykorzystał najlepszy strzelec MKS-u – Grzegorz Ignatowicz. Druga połowa przy słabej grze należała do gospodarzy, którzy pokonali jeszcze trzykrotnie Wojcieszka.

W innym spotkaniu ligi okręgowej seniorów Grom Witków, także na wyjeździe uległ 2:7 LKS Bystrzyca.