Juniorzy i seniorzy MKS z kompletem punktów

mkstrojanZarówno juniorzy jak i seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina wrócili do Jaworzyny Śląskiej z kompletem punktów. Starsi zawodnicy pokonali Trojan Lądek Zdrój 0-2 natomiast juniorzy drużynę Szalejowa Dolnego 3-5.

Podopieczni Grzegorza Ignatowicza do przerwy prowadzili 2-3 po dwóch bramkach Janiszewskiego oraz jednej Mrozka. W drugiej połowie gospodarze odpowiedzieli jednym golem natomiast po stronie Biało-Niebieskich do bramki przeciwnika trafiali – ponownie Janiszewski (z rzutu karnego) oraz Kluska.
W tym meczu Karolina wystąpiła w składzie: Malina – Besser, Tymcik, Janowiec, Łucyk R.- Wudel, Adamowicz, Janiszewski, Mrozek – Kluska, Chwałek.

O godzinie 17:00 swój mecz w ramach 22 kolejki klasy okręgowej rozpoczęli seniorzy, którzy po pierwszej części gry bezbramkowo remisowali w Trojanem. Druga połowa należała jednak do podopiecznych Tomasza Idziaka. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Adam Myśliński oraz Grzegorz Ignatowicz, dla którego było to czwarte trafienie w tej rundzie.
Seniorzy wystąpili w składzie: Wojcieszek – Myśliński, Jarosz, Krawczyk M., Turzański (90′ Nieć), Kurzeja, Krawczyk T., Idziak, Fudali – Ptak, Ignatowicz.

Nysa Kłodzko – Victoria Świebodzice 2-0
Polonia II Świdnica – Iskra Jaszkowa Dolna (nierozegrany)

Aktualizacja:

Komisja ds. Rozgrywek działająca przy OZPN w Wałbrzychu podjęła decyzję o weryfikacji niedzielnego meczu Klasy Okręgowej seniorów pomiędzy Trojanem Lądek Zdrój, a MKS Karolina Jaworzyna Śląska. Skutkiem weryfikacji jest przyznanie walkowera na korzyść Karoliny (0-3).

Taka decyzja została podjęta w związku z grą nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy, który powinien pauzować za otrzymaną kolejkę wcześniej czwartą żółtą kartkę.

źródło: MKS Karolina