III kolejka LLPN

ZNAJOMI FRYZJERA: MAM TALENT 4:7

Początek meczu i wszyscy oglądający to spotkanie byli zaskoczeni przebiegiem wydarzeń na boisku. Po 10 minutach meczu po bramce Marcina Kwiatkowskiego i 2 bramkach Pawła Kolasińskiego na tablicy widniał wynik 3:0 dla Znajomych Fryzjera. Zanosiło się na sporą niespodziankę. W tym fragmencie gry drużyna MAM TALENT znowu marnowała (jak w poprzednich swoich meczach) dużą ilość okazji podbramkowych. Była więc szansa na to, że Znajomi Fryzjera mogą się dziś pokusić o zdobycie punktów. Do przerwy tracą tylko jedną bramkę i po 20 minutach jest 3:1 dla Znajomych Fryzjera. Druga połowa to jednak dominacja już jednej drużyny, w której Znajomi Fryzjera tracą powoli siły a do głosu dochodzi najlepszy snajper Mam Talent – Sławek Marmajewski. Strzela kolejne 3 gole i jego drużyna wychodzi na prowadzenie. Od tej pory mecz jest prowadzony pod dyktando Mam Talent. Kolejne bramki strzelają Suchorabski Daniel, Niewęgłowski Paweł oraz Chrapek Stanisław i mecz kończy się wynikiem 7:4 dla MAM TALENT. Swoją pierwszą bramkę w Letniej Lidze Piłkarskiej dla drużyny MAM TALET strzelił Piotr Kaśków a dla Znajomi Fryzjera Karol Byczek, co pozwoliło zmniejszyć rozmiary porażki. Bardzo dobrze w bramce w drużyny Znajomych sprawował się Łukasz Nijander, który swoimi interwencjami skutecznie przyczynił się do tego, że wynik do przerwy był korzystny dla jego drużyny. Drużyna Znajomi Fryzjera w dalszym ciągu, mimo dobrej gry, jako jedyna w lidze bez punktów, natomiast Mam Talent z dorobkiem 6 pkt zbliżył sie do czołówki tabeli.

CZWARTEK 28.04 kwietnia godz.18.30

1.GODZ.18.30 -SMERFY:SAMBA 7:11

2.GODZ.19.15 -SAMORZĄDOWCY:LUDZIE CHUDEGO (MECZ PRZEŁOŻONY )

3.GODZ.20.00 -IGLOO KORAL:SKURKI SWIDNICA 0:3 WALKOWER

Czwartek zapowiadał się ciekawie, spotkania miały dostarczyć wiele emocji, ale jak to w czwartek emocje były tylko w pierwszym meczu. Spotkały sie drużyny SAMBA i SMERFY. Już na początku meczu SMERFY prowadziły po golach Krzysia Głogiewicza 2:0, jednakże w miarę upływu czasu coraz groźniejsze kontry stwarzali zawodnicy zespołu SAMBA. Do przerwy SMERFOM nie udało sie juz nic strzelić natomiast SAMBA trafiła aż 4 razy i pierwsza połowa zakończyła się 4:2 dla SAMBY. Druga połowa to kontrolowanie przebiegu gry przez zawodników ze Świdnicy, którzy już do końca meczu utrzymywali kilkubramkową przewagę i mecz zakończył się wynikiem 11:7 dla SAMBY, która w ten sposób została samotnym liderem w tabeli z kompletem zwycięstw. Tym razem nikłą skutecznością wykazał się  król strzelców LLPN Mariusz Charytanowicz, który strzelił w meczu 2 bramki, natomiast duże brawa należą się innemu zawodnikowi SMERFÓW – Krzysztofowi Głogiewiczowi, który strzelił aż 5 bramek i zrównał się liczbą strzelonych bramek ze swoim kolegą z drużyny. Najwięcej goli dla drużyny SAMBA strzelił MARCIN TWORZYDŁO, który również ma już na swoim koncie 12 bramek i został wraz z dwoma innymi kolegami liderem klasyfikacji strzelców. Po 2 bramki dla swoich drużyn zdobyli: Piotr Rybiński, Tomasz Szmeiter, Jakub Rosiak.

2 mecz został przełożony na inny termin. Natomiast w 3 meczu nie zgłosiła się drużyna KORAL i odwizdany został walkower dla SKURKI 3:0.