I kolejka jaworzyńskiej halówki za nami

dcup2015Pierwsza kolejka Jaworzyńskiej Amatorskiej ligi Piłki Halowej “Darbor CUP’2015” za nami. Wygrała czołowa trójka z poprzedniego sezonu: Osiedle i Przyjaciele, Ebueee Ehee oraz Darbor, który do końca walczył o końcowy sukces. Padło 34 bramek, a najskuteczniej trafiał Michał Gradowicz (Ebuee), który pokonał bramkarza przeciwników 4 razy

EBUEEE EHEE – PERLAŻE 8:6 (5:3)

Ebueee:4-M.Gradowicz,2-M.Smaruj, 1-M.Kurzeja,Szuba Perlaże:2-D.Kantyluk,Kusio, 1-Bucki,Gałka

W meczu otwarcia ligi Ebueee ograło beniaminka. W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany, jednak jeszcze przed przerwą Ebueee odskoczyło na dwie bramki i taką przewagą dociągają do końca meczu. Pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył w 2 min. Maciek Smaruj.

VENUS NOWICE – OSIEDLE I BRZYJACIELE 2:7 (0:3)

Venus:1-M.Charytanowicz, 1-Siostrzonek, Osiedle:2-Durma,Sowa,Zadziorski, 1-Dyko, żółta kartka: D.Pieniążek

Zaskakująco łatwe zwycięstwo Mistrza. Drużyna Venus zanim się obudziła – przegrywała już 0:5. Obie ekipy nie zaprezentowały jeszcze w pełni swej siły. Do składu Venus powrócił Mariusz Charytanowicz, który w tym meczu zagrał na nietypowej dla siebie pozycji bramkarza.

DARBOR – ZNAJOMI FRYZJERA 6:5 (3:3)

Darbor:3-Rajter,D.Sobel, Znajomi:2-Janiszewski,1-S.Drozdek,Jagieła,M.Jędras.

Mecz był bardzo wyrównany. Żadna ze stron nie mogła odskoczyć na dwubramkową przewagę. Zwycięską bramkę dla Darboru zdobył w 28’Dawid Sobel. Ozdobą meczu był gol strzelony w 10 minucie przez Michała Janiszewskiego, który dostał długie podanie i bez przyjęcia strzela w same okienko.