Szukaj

Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty

bombka_origamiMiło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu Konkursu Bożonarodzeniowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę pocztową. W tym roku po raz kolejny zaskoczyli nas Państwo zarówno wysokim poziomem zgłoszonych prac, jak i ich ilością (81 kartek i 57 ozdób). Spośród wszystkich prac jury konkursu, złożone z pracowników SOKiBP, w poszczególnych kategoriach zdecydowało nagrodzić i wyróżnić ponad 30 osób. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursów i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac, które to odbędą się 11 grudnia 2015 r. (piątek) o godzinie 16:00 w SOKiBP. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz instytucjom za udział w naszym konkursie.

Lista laureatów Konkursu Bożonarodzeniowego:

BOŻONARODZENIOWA KARTKA POCZTOWA

Kategoria I – PRZEDSZKOLE:

I miejsce – Aleksandra Byczko, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

Wyróżnienia:

Julia Malinowska, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

Amelia Podfigórna, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska

Misia Góra, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl.

Kategoria II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III

I miejsce -Oliwia Kutyła, klasa III c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Jolanta Mikołajczyk

Wyróżnienia:

Anna-Maria Michalska, klasa II, opiekun Sabina Michalska

Aleksander Plizga, klasa I d, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Roksana Sowińska-Ćwikły

Kinga Ślęk, klasa III, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

Aleksandra Żołnierek, klasa III, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

Kategoria III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI

I miejsce – Aleksandra Cichocka, klasa IV b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce – Mateusz Gałka, 12 lat, op. Helena Gałka

III miejsce – Sandra Sowa, klasa VI b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienia:

Nikola Chromy, 9 lat, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Marta Kolasińska

Wiktoria Pszczolińska, klasa IV, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Alicja Pawłowska, klasa V, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Magdalena Moc, klasa V, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Agnieszka Trawczyńska

Kategoria IV – GIMNAZJUM I SZKOŁA ŚREDNIA

I miejsce – Justyna Mydlarska, klasa I a, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-          Sawko

II miejsce – Justyna Majborska, klasa II d, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta   Czapracka-Sawko

III miejsce – Paulina Słota, klasa I a, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-     Sawko

Kategoria V – DOROŚLI

Przyznano dwa równorzędne wyróżnienia:

Sabina Michalska

Anna Góra

BOŻONARODZENIOWA OZDOBA CHOINKOWA

Kategoria I – PRZEDSZKOLE:

I miejsce – Sandra Kulik, 3 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Marta Kolasińska

Wyróżnienia:

Jagoda Sawko, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Barbara Brylińska

Wojciech Pamuła, 3 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Marta Kolasińska

Kategoria II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III

I miejsce – Julia Plizga, klasa III c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Jolanta Mikołajczyk

II miejsce – Michał Cybulski, klasa III c, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Jolanta            Mikołajczyk

III miejsce – Anna-Maria Michalska, klasa II, op. Sabina Michalska

Wyróżnienia:

Roszko Góra, 7 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.

Oliwia Kutyła, 9 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Jolanta Mikołajczyk

Kategoria III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI

I miejsce – Natalia Soboczyńska, klasa VI b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Anna Soboczyńska

II miejsce – Jakub Pietrzak, klasa VI a, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III miejsce – Dawid Wróbel, klasa IV b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienia:

Mateusz Gałka, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Helena Gałka

Sandra Sowa, klasa VI b, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Kategoria IV – GIMNAZJUM I SZKOŁA ŚREDNIA

I miejsce – Zuzanna Krawczyk, klasa I c, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

II miejsce – Justyna Majborska, klasa II d, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

III miejsce – Emilia Toporowska, klasa I a, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

Kategoria V – DOROŚLI

I miejsce – Sabina Michalska

Wyróżnienia:

Anna Góra

Elżbieta Szymańska

Wiesława Wyłub

Anna Biliczak

NAGRODY SPECJALNE:

Świetlica środowiskowa w Pastuchowie, op. Małgorzata Kunysz oraz Ewelina Sznabel

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły