Kolarze MKS znowu na podium

S0391614Trzy razy stawali na podium zawodnicy MKS Karolina w jeździe indywidualnej na czas pod górę na dystansie 3 km podczas Czasówki Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim. Start odbył w Jeżowie Sudeckim, później trasa prowadziła bardzo stromo pod górę, krętą asfaltową górską drogą, a meta znajdowała się przy hangarach szybowcowych. W kategorii Młodziczek wygrała bezkonkurencyjna w tego rodzaju próbach Paulina Pastuszek, czwarta była Sara Tonder. Grzegorz Dobroń też potwierdził dobrą dyspozycje, zwyciężając w kategorii Junior młodszy, a jego rówieśnik Patryk Ragan zajął 10 miejsce. Dosłowne wyjście z cienia zanotował trenujący od pół roku w naszym klubie, pochodzący z Rogoźnicy Szymon Potoniec, który w kategorii Junior zajął 3 miejsce rozdzielając faworyzowanych zawodników z Legnicy. W kategorii Młodzik Jakub Bieliński był szósty, Jakub Żuraw dziesiąty, Bartosz Szmereczniak jedenasty, Jakub Lisiecki dwunasty.

źródło: MKS Karolina